Відновлюють дорогу до пункту пропуску «Шепіт - Ізвоареле Сучевей»: що роблять зараз

29.03.2023 16:18   Джерело: CvNews
Опубліковано : Ігор Кравців

Реконструюють ділянку автошляху, яка з’єднує Чернівецьку область з Румунією. У ремонті двокілометровий відрізок автошляху Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська» з під’їздом до КПП «Шепіт», котрий прямує до пункту пропуску «Шепіт – Ізвоареле Сучевей», інформує Служба автодоріг у Чернівецькій області.

Наразі виконуються ремонтні роботи на 2 мостах: верховому та низовому. Протяжність верхового майже 11,5 метрів, а низового – 8 м.

На ВЕРХОВОМУ мості підрядна організація влаштовує відкрилки. А на НИЗОВОМУ, який був повністю розібраний – влаштовують фундаменти відкрилків, перехідні плити та монолітну залізобетонну плиту. Також розпочаті роботи з монтажу труби. Вже влаштували вихідний оголовок з відкрилками та виконуються роботи з улаштування фундаменту тіла труби.

Після завершення реконструкції – низовий міст буде розширено і він відповідатиме сучасним параметрам навантаженням, а проїзд автотранспорту та пішохідний прохід стане безпечним та комфортним.

Крім того, на об’єкті реконструкції вже завершені роботи з перевлаштування освітлення ділянки дороги та влаштування двох водопропускних труб і двох приймальних колодязів.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС»

Реконструкція відрізка прикордонної дороги здійснюється в межах проєкту «Покращення транспортної інфраструктури у транскордонному регіоні Чернівці – Сучава (Шепіт - Ізвоареле Сучевей)» в рамках Спільної операційної програми Румунія – Україна 2014-2020.

 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews