У Чернівцях на аукціоні планують продати п'ять комунальних приміщень

12.09.2023 17:58   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Стартова ціна приміщень становить від майже 500 тисяч гривень до понад 6 мільйонів гривень.

Про це повідомили на сторінці міської ради у Facebook.

На вулиці Головній, 66 планують продати нежитлові приміщення загальною площею понад 545 квадратних метрів. Стан приміщень – задовільний. Їхня початкова ціна – 6,2 мільйона гривень. Аукціон відбудеться 29 вересня.

На вулиці Антона Чехова, 8 продадуть нежиле підвальне приміщення багатоквартирного будинку. Його площа становить майже 100 квадратних метрів. Стартова вартість об'єкта – майже 900 тисяч гривень. На платформі аукціону вказують, що стан приміщення – незадовільний. Торги відбудуться 28 вересня.

Крім цього, оголосили аукціон на продаж нежитлових приміщень у житловому будинку на вулиці Ольги Кобилянської, 43. Їхня загальна площа 78 квадратних метрів. Стан приміщень – задовільний. Стартова ціна – понад 800 тисяч гривень. Аукціон відбудеться 28 вересня.

Також на аукціоні виставили нежилу будівлю на вулиці Руська, 57 площею 55 квадратних метрів. Технічний стан приміщення – незадовільний. Його стартова вартість понад 770 тисяч гривень. Аукціон відбудеться 28 вересня.

На проспекті Незалежності, 125 продають нежитлове приміщення площею майже 30 квадратних метрів. Воно у задовільному стані. Стартова вартість приміщення – понад 476 тисяч гривень. Аукціон почнеться 29 вересня.
 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews