У Карпатах сьогодні, 30 вересня, зафіксували перший сніг. Про це у Фейсбуці повідомив Чорногірський гірський рятувальний пост. Також перший сніг випав у на горі Томнатик на Буковині.
Перегляньте також:
- Палив релейну шафу та фіксував на відео будівлю СБУ: у Чернівцях судили військового, якого завербували для диверсій
- У Чернівцях планують відремонтувати завулок за понад 1,3 млн грн
“Станом на 9:30 30.09.2024 на горі Піп Іван туман, вітер північний 20-22 м/с, температура повітря -5°С”, – йдеться в повідомленні.
Також відео із засніженими полонинами та горами викладають у мережі користувачі.
Так, мандрівник Іштван Цап у своєму Фейсбуці поділився засніженим видом із гірського курорту Драгобрат”.
Зимову погоду зафіксували і на горі Томнатик Чернівецької області. Відповідні фото опублікували у Фейсбуці працівники НПП “Черемоський”.
“Погода станом на сьогодні на території Національного природного парку “Черемоський”. Гора Томнатик, РЛС «Памір»”, – йдеться у дописі.