У Буковинських Карпатах у середині квітня випав сніг: гори знову білі

Опубліковано:
21 Квітня, 2026 о 13:45

21 квітня у гірських районах Буковини зафіксували несподіване погіршення погодних умов — у Карпатах випав сніг, який щільно вкрив схили та повернув регіону зимовий краєвид посеред весни.

Світлинами засніжених гір поділилася вчителька Марія Карповець із села Самакова Конятинської громади Вижницького району. На знімках видно засніжені вершини та дороги, які більше нагадують зимовий період, ніж середину квітня.



За даними синоптиків, погодні умови на Буковині залишаються нестійкими через вплив північного циклону. Протягом тижня в регіоні переважає хмарність із проясненнями, місцями очікуються опади.

Зокрема, 21 та 23 квітня прогнозують невеликі дощі, а в гірських районах у нічний час — мокрий сніг. У більшості інших днів істотних опадів не передбачається.

Температурний фон залишається по-весняному холодним. Уночі очікується від 0 до +5°С, а 22 квітня можливі заморозки в повітрі до -3°С. У гірських районах температура може знижуватися до -5°С.

Вдень повітря прогріватиметься лише до +8…+13°С. Також прогнозується північно-західний вітер 7–12 м/с, який 23–24 квітня може посилюватися до 15–20 м/с.

Синоптики попереджають про небезпечні метеорологічні явища: в ніч на 22 квітня на території області очікуються заморозки, оголошено ІІ рівень небезпечності (помаранчевий).

Таким чином, навіть у другій половині квітня жителі гірських районів Буковини продовжують спостерігати зимові прояви погоди, які можуть зберігатися ще кілька днів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: За матеріалами "Молодого буковинця"
Теги: #Карпати, #сніг





Статті

Інтерв'ю
“Понад 300 хат збудували на гроші з-за кордону”: чи можна повернути у громаду на Буковині жителів, які на заробітках
17:03, 31 Березня, 2026

“Понад 300 хат збудували на гроші з-за кордону”: чи можна повернути у громаду на Буковині жителів, які на заробітках

Блоги

ТОП новини Буковини: