Прокурори Дністровської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох мешканців Дністровського району. Їх обвинувачують у незаконному зайнятті рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду довкіллю та вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 249 КК України).
За даними слідства, влітку 2025 року чоловіки за допомогою сіток здійснили незаконний вилов понад сотні рибин у Дністровському водосховищі на території Національного природного парку «Хотинський».
Перегляньте також:
- На Буковині браконьєри завдали збитків на понад 215 тисяч гривень під час нересту
- Незаконний вилов риби у нацпарку: на Буковині з браконьєрів вимагають майже 1,8 млн грн збитків
Їхні дії завдали збитків природно-заповідному фонду на суму понад 1,7 мільйона гривень.
Досудове розслідування проводили дізнавачі Дністровського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.