На Буковині правоохоронці викрили чоловіка, який займався незаконним виловом риби на річці Дністер.
Як повідомляє поліція Чернівецької області, 5 листопада у межах села Вороновиця Дністровського району поліцейські спільно з рибоохоронним патрулем викрили 51-річного жителя села Чагор, який на гумовому човні ловив рибу сітками.
Перегляньте також:
- На Дністрі під час нересту викрили трьох чоловіків із незаконним виловом риби на понад 75 тисяч гривень
- Буковинець наловив у Дністрі червонокнижної риби на півтора мільйони
З водойми чоловік незаконно виловив 77 рибин різних видів, серед яких були й ті, що занесені до Червоної книги України. Попередня сума збитків, завданих довкіллю, становить понад 222 тисячі гривень.
Правоохоронці вилучили улов, човен і знаряддя незаконного промислу.
Відомості про подію внесено до ЄРДР за ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).
Триває досудове розслідування.