Сьогодні у Чернівцях голова ОДА Сергій Осачук відкрив перинатальний центр.
Чернівецька область була єдиним регіоном України, який не мав такого закладу третинного рівня надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим, як перинатальний центр. А від першого тендеру на облаштування обласного перинатального центру минуло понад 6 років.
Перегляньте також:
- У Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі
- У Чернівцях не рекомендують купатися в Пруті: у воді виявили перевищення санітарних норм
Ще на початку грудня, як тільки Сергія Осачука призначили головою Чернівецьої ОДА, він пообіцяв, що перинатальний центр відкриють 1 квітня. Губернатор дотримав обіцянку і сьогодні відкрив центр, – пише “Чернівецький промінь”.
Перинатальний центр оснастили усім необхідним сучасним медичним обладнанням, новими меблями. Також навколо перинатального центру провели благоустрій території.





