«Водоканал» у Чернівцях матиме реструктуризацію боргу

06.12.2017 21:14   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

У Чернівцях депутати міськради готові проголосувати за реструктуризацію боргу «Водоканалу». Про це секретар Чернівецької міськради Василь Продан заявив під час брифінгу.

Водночас він наголосив, що депутати не проти реструктуризації боргів «Чернівціводоканалу», проте мер Олексій Каспрук висунув також вимогу, аби депутати зобов’язалися виплачувати борги комунального підприємства за світло наступні 5 років, а це не вельми вдалий менеджмент

«Питання стоїть не в реструктуризації, як такій. Тому що, якщо реальний борг 67 мільйонів гривень, а пеня і штрафи – 47 мільйонів, то депутатський корпус – абсолютно за те, щоби провести реструктуризацію цього боргу.

Міський голова хоче, щоби депутатський корпус цим рішенням ще й взяв на себе зобов’язання погасити всі борги водоканалу перед обленерго на наступні п’ять років. Ми вважаємо виключно цей момент неправильним. Це навантаження на міський бюджет приблизно 400 мільйонів за 5 років. Приблизно по 7 мільйонів на місяць треба буд віддавати на покриття збитків водоканалу.

Просто у такому випадку в керівництва водоканалу абсолютно пропадає будь-яка мотивація покращувати роботу підприємства», – зазначив секретар міськради.

Василь Продан запевнив, що за реструктуризацію боргу водоканалу депутати голосувати готові, але без пропозиції мера.

За матеріалами http://times.cv.ua 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews