На Буковині розслідують справу митників-хабарників (Фото)

29.12.2017 10:37   Джерело: bukinfo.com.ua
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Розслідуванням по запиту начальника Чернівецької митниці ДФС Миколи Салагора щодо нецільового використання коштів митниці керівництвом ОДА займеться Департамент захисту економіки Нацполіції в Чернівецькій області.

Про це повідомив керівник Чернівецької обласної митниці. За словами Микола Салагора, в Чернівецькій обласній прокуратурі, куди начальник митниці, як депутат обласної ради, направив свій запит, відповіли, що запит перенаправлений до Нацполіції, де розслідуванням викладених головним митником краю фактів займеться відповідний Департамент захисту економіки.

«Це позитивний для мене сигнал. Дуже добре, що такий серйозний підрозділ розслідуватиме справу. Там керує досвідчений колишній столичний працівник, професіонал своєї справи», - заявив Микола Салагор.

Нагадаємо, начальник Чернівецької митниці ДФС Микола Салагор заявив, що, як депутат Чернівецької обласної ради, звернувся до обласної прокуратури з приводу нецільового використання коштів спеціального призначення, які Чернівецька митниця направляла на ремонт буковинських доріг. Також Микола Салагор звинувачує голову Чернівецької ОДА у сприянні контрабандистам на Буковині, серед яких називає зятя губернатора та тиску на митницю заради приватних власних інтересів своєї родини.

За словами М. Салагора, обласна влада на чолі з Фищуком, отримала за два роки 650 млн. гривень на ремонт доріг, однак прокручує ці мільйонні суми митниці на банківських депозитах, очевидно, за його словами, маючи з того «незрозумілий нецільовий зиск». Куди йдуть гроші?

Водночас, Олександр Фищук на підсумковій прес-конференції назвав "мудрим рішенням", якщо Микола Салагор звернеться в прокуратуру і за фактом звинувачень керівника обласної митниці буде порушене кримінальне провадження. "Це дасть відповідь на всі ваші запитання", - сказав він.
 
За матеріалами http://www.bukinfo.com.ua 
 
null
 

null
 

null
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: bukinfo.com.ua