Чернівецьку ялинку пустять на лавки (Фото)
Фото http://acc.cv.ua

Не викидати новорічні деревця, а приносити їх на підприємство закликає чернівчан Трест зеленого господарства.

Директор КП «Трест зеленого господарства та протизсувних робіт» Олександр Брязкало розповів, що після Йордана головну ялинку Чернівців демонтують.



«Стовбур дерева ми на території підприємства розпилимо на дошки, вони підсохнуть, а потім з них виготовимо бруси. Завдяки цьому матеріалу оновлюватимемо поламані міські лавиці, – каже Олександр Брязкало. – Гілки ялинки подрібнимо і переробимо на добрива. Керівник Зелентресту також закликав чернівчан не викидати на смітники ялинки, які купували для прикрашення оселі, а приносити на підприємство за адресою: вул. Комунальників, 6. Тут деревця також перероблятимуть та утилізовуватимуть».  

За матеріалами http://acc.cv.ua 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #головна ялинка, #новини буковини, #новини чернівців, #новорічне дерево, #трест зеленого господарства, #чернівецькі новини, #чернівці, #ялинку на лавки





Статті

Інтерв'ю
Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка
11:45, 9 Травня, 2025

Прожив місяць під танком й майже рік у полоні: історія військового з Буковини Чучка

Блоги

ТОП новини Буковини: