На Буковині подорожчав проїзд у маршрутках

16.01.2018 21:43   Джерело: acc.cv.ua
Опубліковано : Наталія Чернівецька

У новому році подорожчали міжміські маршрутки у напрямку Кіцманя та Заставни.

Щоправда в Кіцманському АТП журналістам всі розцінки не назвали. Кажуть, у маршрутках є оголошення з прописаними новими тарифами. Директор згадав лише декілька новий цін. Повідомляє acc.cv.ua

Зокрема, у Заставну тепер їдемо за 24 гривні, до Кіцманя – за 16.61, доїхати в Мамаївці вартує 6 гривень.  Нагадаємо, востаннє піднімали тарифи рівно рік тому, доїхати до Кіцманя протягом останнього року можна було за 11 гривень, в Мамаївці – 5. 

У Чернівецькій облдержадміністрації факт підняття цін на проїзд підтвердили, але пояснили, нічого з цим зробити не можуть, адже державні адміністрації позбавлені повноважень щодо регулювання тарифів у галузі автомобільного транспорту.

Перевізники, які працюють на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, встановлюють ціну на проїзд згідно власних розрахунків без погодження з замовником перевезень. Не платять більше ще у Хотинському районі. Там до подорожчання лише готуються. Кажуть, спочатку повідомлять нові розцінки у районній газеті і лише тоді введуть нові тарифи.

За матеріалами acc.cv.ua

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: acc.cv.ua