На Буковині посилять контроль за продажем алкоголю та тютюнових виробів

23.01.2018 20:18   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Чернівчани стануть більш відповідальними - таку ініціативу розпочали втілювати з 19 січня: контроль продажу алкогольних напоїв, популяризація здорового способу життя та проведення бесід з громадянами.

Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 19 січня 2018р. № 36-р «Про проведення обласного етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» у 2018 році», управлінням молоді та спорту Чернівецької ОДА на виконання п. 5 Розпорядження розпочато інформаційно-просвітницьку роботу з працівниками сфери торгівлі на предмет обов’язкової перевірки досягнення повноліття покупцями алкогольних напоїв та тютюнових виробів і санкцій при виявленні випадків їх продажу неповнолітнім та залучення їх до реалізації Акції шляхом розміщення відповідних брендових наліпок у торгових точках Чернівців.

Метою заходу є популяризація та утвердження здорового способу життя серед дітей та молоді, формування соціально активного населення, якому не байдуже майбутнє України та свого регіону.

За матеріалами прес-служби Чернівецької ОДА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews