Чернівецьким вченим аплодували в Берліні (Фото)

31.01.2018 09:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Впродовж 18-20 січня у м. Берлін (Німеччина) відбувся міжнародний конгрес з респіраторної медицини «5th International Workshop on Lung Health».

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» представила лікар-інтерн кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Нестеровська Ольга з доповіддю «BODE index and CAT test in the evaluation of pulmonary rehabilitation in chronic obstructive pulmonary disease patients with obesity» (науковий керівник – д.м.н. Ганна Ступницька).

Робота науковців БДМУ була високо оцінена членами засідання та здобула перемогу у постерній секції конгресу. Здобута перемога надає право публікації у провідному пульмонологічному виданні та забезпечує участь у Конгресі що відбудеться наступного року.

У науковому форумі взяли участь близько 500 делегатів з різних країн Європи та Азії, Учасники мали змогу бути присутніми на лекціях провідних пульмонологів, брати участь в організованих воркшопах. Під час засідань було обговорено питання персоналізованого підходу до лікування актуальних респіраторних захворювань, висвітлено проблеми фенотипуваня та імунотерапії у веденні хворих з бронхіальною астмою та хронічним обструктивним захворюванням легень, обговорено сучасні аспекти діагностики та лікування пульмонологічних хворих.

За матеріалами прес-служби Чернівецької ОДА.

null
 

 

null
 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews