У Польщі антипатиків українців суттєво більше, ніж симпатиків

13.03.2018 14:05   Джерело: Європейська правда
Опубліковано : Буковинський Новинар

Найбільше поляки симпатизують чехам, італійцям, американцям, британцям, словакам та угорцям. Найменше - росіянам, ромам та арабам.

У Польщі кількість громадян, які відчувають антипатію до українців, значно перевищує кількість тих, хто проявляє симпатію.

Цю інформацію повідомила Європейська правда.

За даними польського Центру дослідження громадської думки (CBOS), кожен четвертий поляк симпатизує українцям (24%), тоді як антипатію відчувають 40 % опитаних.

Крім того, відомо, що ставлення погіршилось не тільки до українців, а й до німців і сьогодні є найгіршим за останні десять років.

Як говорять автори дослідження, якщо порівнювати з минулим роком, відношення поляків погіршилося практично до всіх націй, які включили в опитування.

Полякам подобаються чехи, італійці, американці, британці, словаки та угорці. Найменше - росіяни, румуни і араби.

Аналіз дослідників показує, що ставлення до інших народів зумовлене перш за все рівнем освіти та розміром місця проживання. Респонденти, які були більш освіченими, висловлювали симпатію до інших народів. Випускники університетів теж відносно неохоче заявляли про антипатію.

Також відомо, що жителі великих міст були більш лояльними до інших народів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Європейська правда