У Кельменцях дворічна дитина впала у кому після лікування у районній лікарні

19.03.2018 21:04   Джерело: buk24.com
Опубліковано : Наталія Чернівецька

На Буковині у Кельменцях дворічна дитина впала у кому після курсі лікування у районній лікарні, де приписали пити «Боржомі».

Коли дворічному Артемчику 4 березня стало зле і симптоми нудоти та підвищення температури не зникали, сім’я Дворникових зі Слобідки Кельменецького району вирішила, що зранку необхідно їхати на огляд в Кельменецьку району лікарню.

Зі слів жінки, від підвищеного рівня ацетону її онуку призначили лише звичайну воду “Боржомі” та “Рео”, а потім, коли стан дитини погіршився, викликаний анестезіолог ігнорував вмовляння матері забрати сина у відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Лікар-педіатр Людмила Аузяк, яка лікувала пацієнта у дитячому відділенні, заперечує свою провину в тому, що зараз дитина в комі, адже, як вона говорить, у своїй медичній практиці ще ніколи не зіштовхувалася з діагнозом, який поставили маленькому Тимурчику – синдромом Рея, і підозрює, що він розвинувся на фоні приймання дитиною аспірину. 

Спілкуючись з матір’ю Тимура, почула від неї ряд запитань: “Чи можна було давати дитині такого віку “Боржомі” в об’ємі двох літрів, як призначили лікарі? Чи можна було ставити укол “Но-Шпа” у такому віці? Чому лікар-реаніматолог відмовився забрати хлопчика у відділення, аргументуючи, що не має права робити це в такому стані (а якого стану ще потрібно було чекати? передсмертного?) 

Як би там не було, а дитина зараз перебуває в комі. І, за словами родичів Тимурчика, саме бездіяльність місцевих лікарів найбільше цьому посприяла. Мати і бабуся хлопчика просять про оприлюднення та пошук істини, адже на місці Тимура вже завтра може опинитися хтось із нас, хтось із наших дітей.

За матеріалами Яни ЦИКНЄВОЇ (Буковина 24).

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: buk24.com