Працевлаштування буковинок зацікавило представників місії ОБСЄ

23.03.2018 21:42   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

23 березня директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко, заступник директора Жанна Труфіна зустрілися зі спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (Організації з безпеки та співробітництва в Європі).

Основна мета візиту представників місії – обговорення питання зайнятості жінок на Буковині. Зокрема, їх цікавили останні статистичні дані щодо працевлаштування осіб зазначеної категорії, у тому числі, за якими спеціальностями та на які посади переважно працевлаштовуються особи прекрасної статі.

Любов Кожолянко зазначила, що майже половина безробітних, які перебувають на обліку – представниці прекрасної половини. Так, на 1 березня 2018 року на обліку в обласній службі зайнятості загалом перебувало 6927 осіб, з них 3285 (47,9% ) – жінки. Від початку року послуги обласної служби зайнятості отримали 3229 жінок (38,5% від загальної кількості). За сприяння державної служби зайнятості за два місяці поточного року отримали роботу 549 представниць прекрасної статі.

Цьогоріч, від 1 до 7 березня, служба зайнятості провела тематичні дні для жінок «Нові підходи сприяння зайнятості жінок – шлях до успіху», під час яких відбувалися семінари «Жінка на ринку праці», тренінги «Побудова кар’єри та професійний розвиток», презентації послуг з професійного навчання, інформаційні семінари для роботодавців з питань соціального захисту. Мета таких заходів – орієнтація жінок на набуття додаткових навиків, опанування сучасними методами пошуку роботи та працевлаштування, зокрема й з використанням інформаційних технологій, профілювання та кейс-менеджменту Такі заходи відбуваються щороку, в переддень жіночого свята.

Відбулося 17 семінарів, у яких взяли участь понад 200 жінок з так званої цільової групи (жінки, які мають дітей до 6 років, які виховують самостійно дитину віком до 14 років або дитину з особливими потребам, які закінчили або припинили навчання у ВНЗ, ПТНЗ та жінки передпенсійного віку), із залученням соціальних партнерів.

Л. Кожолянко наголосила, що проблему безробіття жінок можна вирішити тільки в тісній співпраці центрів зайнятості з владою, роботодавцями, соціальними партнерами.

Також представників місії ОБСЄ цікавили проблемні питання, які виникають під час працевлаштування жінок, зацікавленості роботодавців брати на роботу цю категорію.

За матеріалами прес-служби Чернівецької ОДА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews