У Чернівецькій області учні 1-11 класів Костинецького навчально-виховного комплексу з 21 по 22 березня проводили благодійний ярмарок, на якому продавали свою домашню випічку.
За два дні школярі зібрали 2185 гривень, які підуть на оформлення великодніх кошиків для бійців АТО.
Перегляньте також:
- У Чернівцях судитимуть чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі
- У Чернівцях не рекомендують купатися в Пруті: у воді виявили перевищення санітарних норм
За матеріалами Сторожинець.Info