На Великдень чернівчани матимуть змогу користуватися громадським транспортом у більш ранній час.
Міський голова Олексій Каспрук підписав розпорядження, згідно з яким комунальному підприємству «Чернівецьке тролейбусне управління» та автопервізникам всіх форм власності доручено 8 квітня 2018 року організувати роботу громадського транспорту з 5 години ранку.
Перегляньте також:
- У Чернівцях на кількох вулицях тимчасово обмежать рух транспорту через ремонтні та газові роботи
- Понад 1,3 млн грн збитків на ремонтах шкіл і садків: на Буковині викрили схему з бюджетними підрядами
За матеріалами прес-служби Чернівецької ОДА.