У Чернівцях невіломі повідомили про замінування на вулиці Кобилянській, де зараз мав проходити фестиваль рівності.
Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua
Перегляньте також:
- Понад 1,3 млн грн збитків на ремонтах шкіл і садків: на Буковині викрили схему з бюджетними підрядами
- На Буковині ексначальнику відділу податкової повідомили про підозру: бюджет недоотримав понад 1,8 млн грн
Під час фестивалю рівності надійшло повідомлення про те, що будівлю замінували.
На місце події прибли кілька десятків поліцейських, аби евакуювати людей. Також на місце події прибула карета швидкої допомоги та рятувальники.
Наразі проводиться обстеження місця.