У Чернівцях попрощаються із захисником Тарасом Скінтеєм, який загинув на війні

Опубліковано:
7 Серпня, 2026 о 07:25

У четвер, 7 серпня, у Чернівцях відбудеться церемонія прощання із загиблим українським військовослужбовцем Тарасом Скінтеєм, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів.



Останню шану солдату військової частини А0281 віддадуть об 11:00 на Садгірському кладовищі.

Тарас Скінтей загинув, виконуючи військовий обов’язок та залишаючись вірним присязі. Він до останнього захищав незалежність і територіальну цілісність України.

Мешканців Чернівців закликають долучитися до церемонії прощання та вшанувати пам’ять Героя, який віддав найдорожче — власне життя — за свободу українського народу.

Вічна пам’ять і слава Тарасу Скінтею.

Щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам полеглого воїна.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #Буковина, #війна в Україні, #Герой України, #загиблий військовий, #ЗСУ, #новини чернівців, #прощання із захисником, #Садгірське кладовище, #Тарас Скінтей, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою
10:51, 1 Травня, 2026

“Чоловіки – мобілізовані, а в садах більше жінок працює”. Інтерв’ю з головою Недобоївської громади на Буковині Юзвою

Блоги

ТОП новини Буковини: