У Чернівецькій області працювала нелегальна румунська радіомережа

23.06.2018 19:15   Джерело: Чернівецький промінь
Опубліковано : Буковинський Новинар

У Чернівецькій області виявлено та припинено дію нелегальної радіомережі, яка надавала українцям послуги Інтернету з-за кордону. Про це повідомляє прес-служба Українського Державного центру радіочастот, посилаючись на повідомлення начальника Карпатської філії держпідприємства Василя Бруса.

Він, зокрема, зазначив, що спільними оперативними заходами за участі співробітників Служби безпеки України та фахівців Чернівецького обласного відділу Карпатської філії держпідприємства виявлено нелегальну радіомережу, за допомогою якої мешканцям одного з населених пунктів Путильського району надавалися послуги Інтернет.

«Факти незаконного використання радіоелектронних засобів з доступу до Інтернет зустрічаються досить часто, але цей дещо здивував. Виявилося, що абоненти перебували на території населеного пункту, що розташований на українській території, натомість базова станція (точка доступу) – на суміжній території Румунії», – розповів Василь Брус.

За результатами спільних дій Управлінням Служби безпеки України в Чернівецькій області було відкрито кримінальне провадження і ведеться досудове слідство. Дія мережі припинена.

За високий професіоналізм та плідну взаємодію у справі захисту інтересів держави провідного інженера Чернівецького обласного відділу Олега Петулька відзначено Грамотою Управління Служби безпеки України.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Чернівецький промінь