На Буковині триває прийом документів на монетизацію субсидії

06.07.2018 07:50   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

У Чернівецькій області триває прийом документів на монетизацію субсидії.

Станом на 1.07.2018 р. районними управліннями соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення прийнято 462 заяви на предмет отримання коштів невикористаної житлової субсидії з постачання та розподілу природнього газу для індивідуального опалення. За інформацією підприємств-виконавців комунальних послуг з газо-, електропостачання, що використовуються для індивідуального опалення житлового приміщення невикористана частина суми житлової субсидії після закінчення опалювального сезону наявна 6396 домогосподарствах, на загальну суму понад 3 млн. 900 тис.грн.

Для отримання коштів громадянам необхідно звернутись до 1 вересня поточного року з відповідною заявою до райуправлінь соціального захисту населення за місцем перебування на обліку як отримувача субсидій. Оскільки виплата проводитиметься через банківські установи, необхідно відкрити особовий рахунок для перерахування коштів, копію якого долучити до заяви.

За матеріалами прес-служби Чернівецької міської ради.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews