Голова Чернівецької ОДА не хоче у відставку

13.07.2018 12:15   Джерело: buknews
Опубліковано : Буковинський Новинар

12 липня, підтримуючи ініціативу окремих громадських організацій, - а їх у нашій області понад тисячу, - голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук зустрівся з їхніми лідерами. Працюючи відкрито і публічно, запросили до зустрічі усі зацікавлені інститути громадянського суспільства, а задля кваліфікованих, вичерпних відповідей - усіх керівників структурних підрозділів виконавчої влади. Та добра нагода обговорити  проблемні питання, на жаль, не вилилась у конструктивну розмову.  

Попри те, що питань у громадського сектора було багато, та чути відповіді хотіли не всі. Деякі представники громадських організацій намагались спровокувати конфліктну ситуацію, порушуючи регламент, не відходячи від трибуни, не даючи відповісти на поставлені ними ж запитання. Водночас їхня риторика була неприйнятною, а загальне критиканство та провокаційні штампи не дозволити почути конкретні питання, з якими прийшла громадськість. Така ситуація була належно оцінена переважною більшістю представників громадських організацій, у тому числі учасників АТО, які вказали на  важливість конструктивної роботи, об’єднання зусиль влади і громадськості для вирішення проблем.

Читайте також

Про Буковину говоритиме вся Європа, - Олександр Фищук
Жителі Чернівецької області рятують птахів (Фото)
Фищук розвиватиме Буковину разом з румунами (Фото)

У цьому контексті голова ОДА наголосив, що надзвичайно цінує позитивні зрушення щодо активізації участі громадськості у формуванні державної політики, поштовх яким дала Революція Гідності. Громадськість має право контролювати усі дії влади, впливати на прийняття рішень. Без громадського контролю, без ініціативи громадських лідерів подальший успішний розвиток країни неможливий.

Водночас, у складний і напружений час усі ми маємо діяти виключно у правовому полі, - підкреслив він. Влада не має права жодним чином допускати порушень конституційних прав і свобод громадян. Але й діяльність громадських об`єднань, лідерів громадської думки має бути вкрай відповідальною, щоби не порушити стабільності, а навпаки разом позбуватися проблем, які заважають рухатися вперед.

Більше того, подібний інцидент керівник виконавчої гілки влади розцінив як свідчення підвищеної активності, пов’язаної з наближенням виборів. Тому він закликав і представників громадського сектора, і посадових осіб області діяти так, щоб заручитись широкою підтримкою населення та виправдати його довіру.

«Спільно маємо докладати максимум зусиль задля того, щоб не допустити нагнітання ситуації, зростання соціальної напруги чи роздмухування суперечностей на догоду ворогам України», - підсумував Олександр Фищук.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: buknews