Німецькі кредитори задоволені модернізацією системи водопостачання Чернівців

13.07.2018 21:43   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Робочу нараду з нагальних питань реалізації проекту модернізації системи водопостачання Чернівців провів міський голова Олексій Каспрук з представниками німецького державного банку розвитку (KfW).

Делегація перебувала у Чернівцях з дводенною місією на чолі з пані Анною Ширмер (Anna Schirmer), старшим проектним менеджером (LEd 4) з міського та регіонального розвитку по Східній Європі, Кавказу та Центральній Азії.

У обговоренні заходів проекту та графіків їх реалізації взяли також участь інженер (LEd 4) групи міського та регіонального розвитку по Східній Європі, Кавказу та Центральній Азії Дітер Якоб (Dieter Jakob), проектний координатор KfW в Україні Віталій Шмерига. Відзначено, що ТЕО проекту відкореговано та передано на експертизу, водночас, відповідно до затверджених графіків, у вересні завершуються вишукувальні роботи на всіх об’єктах проекту.

Паралельно виконується проектування робіт із заміни розподільчих водопровідних мереж у місті Чернівці і вже у листопаді ці проекти будуть передані на експертизу, після проходження якої розпочнуться тендерні процедури. Представники німецького банку позитивно оцінили темпи виконання заходів І стадії проекту та висловили готовність розпочати роботу над підготовкою до ІІ стадії проекту. У рамках робочої місії пані Кетрін Прассе (Kathrin Prasse), експерт по тендерам KfW, провела для спеціалістів міської ради та МКП «Чернівціводоканал» тренінг із закупівель відповідно до Керівних настанов із закупівель Банку розвитку KfW на прикладі застосування сучасних міжнародних контрактів FIDIC.

Міський голова Олексій Каспрук та керівник делегації німецького державного банку розвитку KfW Анна Ширмер домовились, що наступна робоча зустріч відбудеться восени цього року, під час якої Чернівцям буде офіційно передано спеціальне обладнання, передбачене проектом.

Довідково: проект модернізації водопостачання Чернівців, який реалізується за кредит німецького державного банку розвитку (KfW) під гарантії урядів України та Німеччини, передбачає реконструкції водозаборів, станції водоочистки, резервуарів питної води, заміну аварійних ділянок Дністровського водогону та розподільчих водопровідних мереж, модернізацію насосного обладнання, зонування тиску, низку заходів з оптимізації управлінських процесів на КП «Чернівціводоканал» .

За матеріалами прес-служби Чернівецької ОДА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews