Чернівці до опалювального сезону готові
Фото з мережі Інтернет
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан прозвітував на своєму брифінгу про готовність міста до опалювального сезону. За його словами, з 85 котелень, які є в місті, 69 вже готові до холодів. Решту 16 ще ремонтують.
 

За словами керівника «Чернівцітеплокомуненерго», ремонт котелень повинні закінчити до 15–20 вересня.

«Крім того, ми встановлюємо нову, сучасну, котельню на вулиці Якоба фон Петровича. Вона буде готова до середини жовтня», – розповів Василь Продан. 



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #котельні, #новини буковини, #новини чернівців, #опалювальний сезон, #продан, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: