Проти «Чернівцігазу» відкрито розслідування

01.09.2018 12:15   Джерело: buknews
Опубліковано : Буковинський Новинар

Антимонопольний комітет України почав розгляд справи проти облгазів Вінниця-, Дніпро-, Івано-Франківськ-, Львів-, Суми-, Харківгор-, Чернігів- і Чернівцігаз за ознаками вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомили в прес-службі АМКУ.

У комітеті відзначили, що при проведенні тендерів на закупівлю лічильників природного газу для споживачів оператори ГРС надавали конкурентні переваги одним суб'єктам господарювання перед іншими. Крім того, громади відмовляли споживачам в установці лічильників природного газу виробництва одних суб'єктів господарювання, натомість пропонуючи лічильники іншого виробника.

Зазначається, що такі дії облгазів можуть призвести до обмеження конкуренції на ринку реалізації лічильників природного газу і до утиску інтересів споживачів.

Наразі АМКУ здійснюється збір і аналіз доказів у справах.

Крім того, одночасно АМКУ проводить дослідження відповідності дій інших операторів ГРС законодавству про захист економічної конкуренції.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: buknews