В Чернівцях провалили закупівлю меблів для нової школи

30.09.2018 12:15   Джерело: buknews
Опубліковано : Буковинський Новинар

Потрібні перевибори. Про це голова Чернівецької ОДА розповів у програмі "Суть речей" на Радіо 10

Слухач: коли ситуація з дорогами залагодиться? Соромно за нашу область і місто.

Олександр Фищук: У Чернівцях – всі дороги комунального значення, всі дороги мають ремонтуватися за кошти міста. Ця конфліктна ситуація, яка відбувалася між міським головою і депутатським корпусом вплинула негативно на розвиток міста. Адже все, що пропонував міський голова, не приймав депутатський корпус.

Слухач: гості нашого міста жахаються, кажуть, що Чернівці по західній Україні займає останнє місце по розвитку, по якості і тротуарів, і доріг.

Олександр Фищук: Причина в одному, немає порозуміння між міським головою і депутатським корпусом. Старався впливати на цю ситуацію, адже від цього страждають люди. Я свою позицію вже висловлював. Мер, якщо повернеться, то все одно конфліктна ситуація буде. Треба виборів і міського голови, і депутатського корпусу. Ми зверталися до ВР вже двічі з листом про перевибори. У них зараз це питання на розгляді.

Людмила Григорчук: Спілкуєтеся з секретарем міськради?

Олександр Фищук: Я спілкуюся з усіма. І з Каспруком, і з Проданом. Адже треба готуватися до осінньо-зимового періоду, до опалювального сезону, і по НУШ. Де вони не використали кошти, не закупили меблі для першокласників. А держава гроші дала, ми гроші передали, а вони не використали.

Людмила Григорчук: Насправді Чернівці відстають у розвитку, як каже наш слухач?

Олександр Фищук: Всі міста працюють. Тротуарну плитку міняють, якраз те, що у нас не роблять. Але у нас не найгірша ситуація. От у Тернополі теж є погані дороги, у самому місті.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: buknews