У Чернівцях відновлять оглядовий майданчик, де випускники полюбляли зустрічати схід сонця

22.10.2018 11:15   Джерело: Чернівецький промінь
Опубліковано : Буковинський Новинар

Чернівецька міська рада, зокрема департамент житлово-комунального господарства, почав активно залучати волонтерів для наведення порядку в місті. Про це у програмі «Суть речей» з Людмилою Григорчук на «Радіо 10» розповів директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей.

– Раді будь-якій допомозі громадських організацій та волонтерів. Зокрема, нещодавно провели акцію спільно з Українською академією лідерства. Прибрали оглядовий майданчик за Чернівецьким національним університетом, де раніше полюбляли зустрічати схід сонця випускники. Зараз маємо ідею спільно відновити це місце. І перший крок для цього вже зробили, провівши суботник, – розповідає Володимир Бешлей.

Крім того, за словами пана Володимира, нещодавно до департаменту ЖКГ зверталися волонтери, які висловили готовність пофарбувати бордюри на Театральній площі у жовтий колір. 

– Ми прийняли пропозицію та надали їм увесь необхідний інвентар та фарбу. Сприятимемо такій діяльності і в подальшому, тому що це насправді велика допомога нам. І разом ми зможемо зробити місто кращим, – каже Володимир Бешлей. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Чернівецький промінь