Чернівецький обласний військовий комісаріат інформує

29.11.2018 08:43   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Військовими комісаріатами Чернівецької області продовжуються заходи  щодо  проведення  чергового призову громадян України на строкову військову службу.

У командах молодого поповнення накопичено достатню кількість призовників, які виявляють патріотичну свідомість та бажають проходити строкову військову службу.

Станом на 27 листопада 2018 року завершено відправку до Збройних Сил України. Заплановано відправка до Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Державної спеціальної служби транспорту.

Призовники, яких заплановано до відправки, не будуть проходити строкову військову службу у областях, де введено воєнний стан.

Також, відповідно до Указу Президента України військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань Операції об’єднаних сил  на сході  України  не залучаються.

За матеріалами прес-служби ЧОДА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews