На Буковині відбулись земельні торги

09.01.2019 20:42   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

В обласній державній адміністрації відбулись земельні торги з продажу права оренди на земельну ділянку державної власності.

У заході взяло участь керівництво та представники Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

На земельних торгах виставлено лот № 29405, земельна ділянка, площею 0,6087 га, кадастровий номер 7321080900:02:004:0001 цільове призначення 12.11 – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу,  яка розташована в адміністративних межах Волоківської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області (за межами населеного пункту).

За результатами проведеного аукціону право оренди на вищезазначену земельну ділянку було продано суб’єкту господарювання Чернівецької області.

Додатково повідомляємо, що кошти отримані від орендної плати за земельну ділянку будуть спрямовані до бюджету Волоківської сільської ради.

За матеріалами прес-служби ЧОДА.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews