Тимчасову заборону виїзду за кордон отримали близько трьох тисяч буковинців

11.01.2019 07:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

На Буковині тимчасово заборонили виїжджати за кордон понад 2 800 боржникам аліментів.

Впродовж 2018 року державними виконавцями винесено по 2 839 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керувати транспортними засобами, про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування зброєю, пристроями для відстрілу патронів та про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання.

Окрім того, державними виконавцями складено 199 протоколів про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 1831 КУпАП, з яких направлено до суду 183 протоколи. З них, судами  задоволено 31 протокол та винесено 31 постанову про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

Загалом органами державної виконавчої служби стягнуто коштів за виконавчими документами про стягнення аліментів на суму 39 430 718 грн. на утримання 7 822 дітей.

За матеріалами ГУ юстиції у Чернівецькій області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews