Наливайченко заявив, що проведе аудит «Нафтогазу» й поверне людям вкрадене

07.02.2019 10:20   Джерело: Справедливість
Опубліковано : Тарас Жак

На сьогодні керівники «Нафтогазу» заробляють дуже великі гроші. Але щось газ дешевшим не стає…

Вони не просто заробляють, вони забирають в громадян України з тарифів мільйони і переписують на зарплату собі і всьому цьому державному посереднику. Це корупційна годівниця.

І тому після виборів президента ми проведемо аудит «Нафтогазу». Ми повернемо у бюджет України усе вкрадене ними і їхніми поплічниками з найвищих кабінетів влади.

І найголовніше – Нафтогаз, як посередник, який жирує на громадянах України, буде ліквідований. Громадяни України отримають платіжки зі значно нижчими сумами. Будуть створені інші умови – прозорі і прямі, які для громадян України будуть зручними. Ми також запровадимо усі електронні технології і для обрахунку, і для розрахунку за спожиті послуги.

Ви маєте можливість задати свої запитання Валентину Наливайченко в його соцмережах: Facebook — @Nalyvaichenko.valentyn Instagram – nalyvaichenkovalentyn Telegram — https://t.me/nalyvaichenko

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Справедливість