Порошенко відреагував на інформацію про розкрадання в оборонці жорстко і оперативно, – блогер

27.02.2019 18:14   Джерело: CvNews
Опубліковано : Буковинський Новинар

Петро Порошенко своєчасно і жорстко відреагував на скандал, пов'язаний з корупційними схемами в оборонному комплексі, і вже вжив необхідних заходів, які повинен був прийняти президент.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook озвучив блогер і політконсультант Володимир Макаровський.

“Хто б що не говорив, а президент з ходу жорстко відреагував на скандал з приводу розкрадань в оборонному комплексі. Порошенко наполіг на негайному звільненні першого заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Гладковського, який потрапив під підозру журналістів. Також глава держави безкомпромісно зажадав від правоохоронців оперативно провести розслідування цієї справи“, – написав блогер.

Він підкреслив, що Порошенко не став відмовчуватися, а взяв розслідування на контроль, щоб забезпечити його прозорість і об’єктивність.

“Порошенко вчинив саме так, як і повинен був діяти президент: не став нікого покривати, ховатися, відмовчуватися, але встав над процесом, тим самим забезпечивши його прозорість. Можна тепер бути впевненими, що всі матеріали потраплять в НАБУ (яке повинно займатися такими справами ), що розслідування буде максимально об’єктивним і що в підсумку всі винні будуть покарані. Тому, вибачте, я не розумію всієї тієї галасу, який здійнявся навколо цієї теми“, – зазначив політолог.

Він також нагадав, що Україна – це правова держава, а тому президент не може особисто посадити когось до в’язниці без суду і слідства.

“Президент зробив те, що повинен був зробити, відреагував саме так, як повинен був відреагувати. У нас правова держава, і не може він особисто засадити людину в тюрму з конфіскацією майна. І навіть судам такого наказу віддати не може. А ось проконтролювати розслідування – може. і Порошенко тут показав себе в кращому світлі, продемонструвавши, що питання у нього на контролі, і що спускати на гальмах ніхто нічого не збирається“, – зауважив Володимир Макаровський

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews