Каспрук планує оскаржувати рішення суду про своє поновлення на посаді мера Чернівців

06.05.2019 08:14   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька
Міський голова Чернівців Олексій Каспрук планує подати апеляційну заяву на судове рішення про поновлення його на посаді.
 
Про це посадовець повідомив на своїй сторінці у Facebook 3 травня.

Олексій Каспрук зазначив, що отримав у п’ятницю повний текст рішення суду, яке складається із 27-ми сторінок.
«Дякую колегії суддів за справедливе, на мою думку, рішення. За те, що в рішенні дана об'єктивна оцінка кожному пункту звинувачень на мою адресу», – написав міський голова.
Проте, Каспрук наголосив, що має зауваження до судового рішення і планує його оскаржити.
«Не погоджуюсь лише з тим висновком, що Продан не мав конфлікту інтересів при внесенні і прийнятті рішення про дострокове припинення моїх повноважень. Мав! І порушив цим закон. За 9 місяців недолугого керування наніс величезну шкоду громаді, місту. За це має понести відповідальність... Справедливість так справедливість!», – повідомив Каспрук.
Посадовець зазначив, що планує подати апеляцію.
 
Нагадаємо, 23 квітня Чернівецький окружний адміністративний суд визнав незаконним рішення про дострокове припинення повноважень Олексія Каспрука, якого депутати міськради усунули з посади 26 липня 2018 року. 
 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews