Електронна петиція з проханням прибрати та вивезти сміття з вулиць Чернівців набрала необхідну кількість голосів.
262 підписи з 50 необхідних набрала електронна петиція Вадима Подольчука. Чоловік просить звернути увагу на засмічені вулиці міста та прибрати сміття.
Перегляньте також:
- На Буковині під час відпочинку на Дністрі зникли четверо людей, серед них троє дітей
- 25 червня на Буковині попрощаються із двома захисниками України – Романом Баком та Віктором Гуменюком
Прохання прибрати все сміття з міста та вивезти його. Просто жах, що твориться біля сміттєвих баків по всьому місті. Прошу владу вийти зі своїх кабінетів і подивитися трохи по сторонах. Не пам’ятаю, щоб в місті було колись так багато сміття. Компанії які обслуговують сміттєві баки, ті що вивозять вони вивозять тільки те, що в баках, а те що поряд з кожним днем накопичується і в деяких місцях вже справжні сміттєзвалищ, – йдеться у тексті петиції.
Відповідне звернення у міській раді повинні розглянути впродовж 10-ти робочих днів.