Мер Чернівців після інавгурації нового Президента заявив, що буде працювати у його команді.
Олексій Каспрук на своїй сьогоднішній прес-конференції, яка відбулася після інавгурації нового Глави держави, заявив, що буде працювати в команді новообраного чинного президента Зеленського:
Перегляньте також:
- Понад 1,3 млн грн збитків на ремонтах шкіл і садків: на Буковині викрили схему з бюджетними підрядами
- На Буковині ексначальнику відділу податкової повідомили про підозру: бюджет недоотримав понад 1,8 млн грн
– Я буду в команді діючого, чинного президента України по наведенню ладу країни, по розбудові. Я в команді чиннообранного українцями президента, так.