За згвалтування маленької дівчинки буковинець отримав вісім років ув'язнення

12.06.2019 13:31   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська
Обвинувачений подав апеляцію щодо вироку за згвалтування.
 
Чернівецький апеляційний суд засудив до восьми років позбавлення волі 22 – річного уродженця села Долішній Шепіт, Вижницького району Чернівецької області за зґвалтування 8 – річної дівчинки.
 
Як встановлено районним судом та перевірено апеляційною інстанцією обвинувачений, знаходячись неподалік колишнього футбольного стадіону, супроводжуючи свою малолітню сусідку, достовірно знаючи, що вона є малолітньою особою, діючи умисно з погрозою застосування фізичного насильства, яке потерпіла сприйняла як реальну загрозу для її життя та здоров'я, вступив з останньою у статеві зносини.
 
Врахувавши беззаперечні факти та встановлені обставини справи, суд І інстанції визнав обвинуваченого винним за ч.2 ст. 156, ч. 4 ст. 152 КК України та призначив покарання у виді 8 років позбавлення волі. З цим рішенням захисник обвинуваченого не погодився та подав апеляційну скаргу.
 
Втім, на переконання колегії суддів Чернівецького апеляційного суду, докази, дослідженні судом першої інстанції, та перевірені під час апеляційного розгляду  в повній мірі доводять вину обвинуваченого у вчиненні злочинів.
 З урахуванням ступеня тяжкості вчинених злочинів та особи обвинуваченого, колегія суддів прийшла до висновку про неможливість його виправлення та перевиховання без ізоляції від суспільства
 
 А тому, ухвалою суду, від 10 червня 2019 року, апеляційну скаргу  захисника підсудного залишено без задоволення,  а вирок районного суду – без змін. 
 
За матеріалами "Чернівецького променя".
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews