Буковинські картингісти здобули 2 медалі у Києві на автодромі “Чайка” на чемпіонаті громадської організації ТСО України.
Золото виборов Сергій Пономар у класі “Популярний”, передає molbuk.ua.
Перегляньте також:
- У Чернівцях через спеку запрацювали розпилювачі води на центральних площах міста
- На Буковині під час відпочинку на Дністрі зникли четверо людей, серед них троє дітей
Бронзу отримав Руслан Миронов у класі картів “125 коробка”.
Загалом їхало 99 пілотів із 21 команди України.
За матеріалами https://molbuk.ua