Три швейцарські тролейбуси марки HESS доставлені в Чернівці і вже пройшли технічний огляд. Працівники Львівської інспекції надали дозвіл на їх експлуатацію.
Як повідомив в.о. начальника тролейбусного управління Михайло Олексюк, тролейбуси кілька днів проходитимуть «обкатку» без пасажирів на маршруті «Гравітон-Кемпінг», а з 9 липня вийдуть на маршрут № 6.
Перегляньте також:
- У Чернівцях на кількох вулицях тимчасово обмежать рух транспорту через ремонтні та газові роботи
- Понад 1,3 млн грн збитків на ремонтах шкіл і садків: на Буковині викрили схему з бюджетними підрядами
За матеріалами http://chernivtsy.eu