Чоловік з необережності пошкодив електродріт.
Нещастя спіткало жителів села Сергії, що на Путильщині. Чоловік з необережності пошкодив електродріт та помер від удару струмом. Про це пише ІА “АСС” з посиланням на УДСНС.
Перегляньте також:
- У Чернівцях на кількох вулицях тимчасово обмежать рух транспорту через ремонтні та газові роботи
- Понад 1,3 млн грн збитків на ремонтах шкіл і садків: на Буковині викрили схему з бюджетними підрядами
Тіло путильчанина направили на СМЕ для з’ясування причини смерті.