Трагедія у Чернівцях: в маршрутці помер чоловік
Фото з мережі Інтернет
Родичі покійного шукають очевидців трагедії.

 
Вчора у маршрутці №17 з невідомих причин помер чоловік 1966 року народження. Про трагічний  інцидент розповіла донька померлого у групі “СтопХам Буковина”. Як розповіла дівчина, її батько повертався з роботи додому. 
 
Дівчина просить відгукнутися всіх, хто міг бути очевидцем трагедії.
 
У свою чергу, в поліції також прокоментували інцидент. Відомо, що померлому було 53-роки. За результатами огляду, на тілі не знайдено ознак насильницької смерті. Труп направили на СМЕ для з’ясування справжньої причини смерті.
 



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Х, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Буковини
Теги: #маршрутка, #новини буковини, #новини чернівців, #смерть, #чернівецькі новини, #чернівці





Статті

Інтерв'ю
Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону
12:33, 4 Липня, 2025

Відремонтували майже половину аварійних ділянок: на якому етапі реконструкція чернівецького водогону

Блоги

ТОП новини Буковини: