Підпірну стінку біля стадіону політехнічного коледжу відремонтують за кошти субвенції

31.07.2019 20:41   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Капітальний ремонт підпірної стінки на вулиці Каспрука, 2 виконуватиме ФОП Віктор Горюнов.

Вартість робіт становить 1450460 гривень. Субвенцію на виконання цих робіт виділено з державного бюджету за клопотанням народного депутата ВРУ восьмого скликання Миколи Федорука. Підприємець зобов’язався розпочати капітальний ремонт підпірної стінки у липні та завершити у грудні цього року. Ціна договору є твердою.

Гарантійний термін на виконані роботи становить 10 років. Договір передбачає штрафні санкції за порушення термінів виконання робіт, неякісне їх виконання. На час виконання робіт підрядник забезпечує охорону, огородження та освітлення будівельного майданчика. Аварійний стан підпірної стінки на вулиці Каспрука,2 створює загрозу сусідньому житловому масиву та стадіону політехнічного коледжу.

Власних коштів для проведення ремонтних робіт такого обсягу коледж не мав, тому було вирішено звернутися до народного депутата Миколи Федорука за сприянням в отриманні цільової субвенції з державного бюджету. З міського бюджету на ці роботи виділено 43,5 тисяч гривень.

За матеріалами http://chernivtsy.eu 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews