Чернівецьке управління освіти не повинно займатися проблемами ремонтів шкіл, - Сергій Мартинюк

09.09.2019 09:37   Джерело: CvNews
Опубліковано : Іванна Капустянська

Начальник управління освіти, фактично, самоусунувся від вирішення проблем ремонту у школі №22.

Незважаючи на початок нового навчального року, у чернівецькій школі №22 ніяк не можуть завершити ремонт, який проводять за валютний європейський кредит. Подвір’я школи перетворилося на склад будівельних матеріалів та звалище будівельного сміття і це наражає дітей на небезпеку.

 
 
Саме тому багато батьків відмовляються відпускати дітей на навчання. При цьому, вони справедливо звинувачують начальника міського управління освіти Сергія Мартинюка у тому, що він, фактично, самоусунувся від контролю за проведенням ремонтних робіт і абсолютно не цікавиться тим, що діти змушені навчатися практично в екстремальних умовах, - пише promin.cv.ua.
 
Натомість, Сергій Мартинюк чомусь переконаний, що ігнорування ним та його підлеглими критичної ситуації в 22-ій школи – це абсолютно нормальний процес. Адже, освітяни, на його думку, не повинні займатися проблемами ремонту шкіл. Про це він повідомив в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь».
 
"Вся справа у тому, що управління освіти абсолютно не має ніяких договірних відносин з підрядником, який виконує роботи. Ми надали наш об’єкт комунальної форми власності для проведення капітального ремонту.
Те, що роботи затягуються – це природно. Повірте мені, якби управління освіти мало б якійсь вплив, ми би, можливо, впливали. Всі відносини нас і підрядника – це якісь листи, клопотання, скарги. Я чітко кажу, що освітяни повинні навчати, а не займатися ремонтними роботами та вивезенням сміття", - зазначив Мартинюк.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews