На поставках неякісного сиру горе-підприємець заробив 1,5 мільйон гривень.
Чернівецьких дошкільнят годували фальсифікатом. Замість сиру малечі на стіл подавали сирний продукт. За інформацією обласної прокуратури, торік у січні управління освіти підписало договір із підприємством.
Перегляньте також:
- У Чернівецькій області прикордонника оштрафували за 90 пострілів у повітря в нетверезому стані
- У Чернівцях на 2 місяці перекриють дві вулиці
Але підприємець привозив у дитсадки неякісний продукт, споживання якого може спричинити серцево-судинні, онкологічні та інші важкі захворювання. Комерсант на фальсифікаті заробив понад півтора мільйона гривень.