Буковинцям пропонують вакансії у військовій частині та можливість отримувати 2 зарплати

21.09.2019 21:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Не кожен знає, що при укладенні контракту на службу в Збройних силах за військовим зберігається його зарплата на попередній роботі.

Прийнявши рішення укласти контракт, не варто водночас писати заяву на звільнення. Адже згідно до статті 119 Кодексу законів про працю України за працівниками, призваними на військову службу за контрактом, під час дії особливого періоду зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності та у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету.

Для того, щоб скористатись вищезгаданим правом, працівнику необхідно подати заяву до відділу кадрів про звільнення від виконання посадових обов’язків, а також надати документальне підтвердження факту вступу на військову службу. Наприклад, таким підтвердженням може слугувати копія контракту.

Наразі буковинцям пропонують широкий вибір вакансій військові частини, які дислокуються в нашій області, або поблизу. Це підрозділи 10 окремої гірсько-штурмової бригади, Десантно-штурмових військ та Закарпатська 128 окрема гірсько-штурмова бригада. Грошове забезпечення в бригадах становить від 12000 грн. для солдата першого місяця служби, відповідно в зоні ООС воно складає від 18500 та 29000 залежно від місця розташування.

Більше інформації стосовно служби за контрактом можна отримати в Чернівецькому ОВК за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 32, або у військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку.

Телефони:  0509480349,  (0372) 524349.

За матеріалами ЧОДА
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews