Буковинців запрошують укладати контракт на службу в ЗСУ

21.10.2019 19:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

Гірські штурмовики та десантники закликають поповнювати їх лави, пропонуючи широкий вибір вакансій рядового, сержантського й офіцерського складу та можливість проходити службу як на бойових посадах, так і небойових.

Від початку року контракт з військовими частинами уклали понад 550 буковинців, серед яких - 54 жінки.  Серед затребуваних на сьогодні спеціальностей є багато споріднених з цивільними, як то водії, фінансисти, медики, кухарі тощо.

Мешканці краю надають перевагу бригадам, підрозділи яких розміщені в нашій області, тобто 10 гірсько-штурмовій бригаді, 80 окремій десантно-штурмовій бригаді, а також обирають Закарпатську 128 окрему гірсько-штурмову бригаду. Грошове забезпечення в цих військових частинах є вищим, ніж в інших у зв’язку із специфікою виконання завдань. Так, військовослужбовець першого року служби отримує від 12 000 грн. В зоні проведення Операції Об’єднаних Сил з додатковими виплатами ця сума становить від 18 500 грн. на другій та від 29 000 грн. на першій лінії. В період інтенсивної підготовки перед виходом в ООС військовослужбовцям виплачується додаткова премія в розмірі 3000 грн.

Окрім того, військові отримують виплати при укладанні контракту в сумі в середньому 15000 грн. і такого ж розміру щорічні виплати на оздоровлення і вирішення соціально-побутових питань.

Військові забезпечуються речовим майном, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням, безкоштовним харчуванням. Їм надається можливість проживання в гуртожитках, або отримання компенсації за найм житла.

За умов, якщо перерва у військовій службі не перевищує 5 років, відібраний за прямою, або спорідненою із військово-обліковою спеціальністю, кандидат направляється одразу до військової частини. В інших випадках кандидати вибувають до навчального центру для проходження необхідної підготовки тривалістю від 1 до 4 місяців, а згодом до військової частини.

Під час проходження служби військовослужбовці мають можливість кар’єрного зростання, здобуття вищої освіти за державний рахунок, вивчення іноземної мови, а також участі в міжнародних миротворчих місіях. Учасникам бойових дій та їх родинам надається ряд додаткових пільг.      

Більше інформації щодо служби за контрактом можна отримати в Чернівецькому обласному військовому комісаріаті за адресою: м. Чернівці, вул. Кобилянської, 32, або у військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку.

Телефони: 0509480349, (0372) 524349.

За матеріалами ЧОДА
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews