На ярмарку вакансій у Чернівцях пропонували понад 500 вільних робочих місць

23.10.2019 20:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

У Чернівцях 22 жовтня 2019 року відбувся ярмарок вакансій, де понад 40 роботодавців міста пропонували більше 500 вільних робочих місць.

Нинішній осінній ярмарок вакансій, організований фахівцями Чернівецької міської філії ОЦЗ, відбувається в приміщенні Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки і проходить під гаслом «Працюй в Україні!».

На ярмарок завітав заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Василь Гостюк і побажав роботодавцям знайти потрібних фахівців, а шукачам роботи – бажану роботу.

«На цьому ярмарку вакансій можуть знайти роботу і випускники професійно-технічних та вищих навчальних закладів, і представники робітничих професій, і фахівці з вищою освітою. Середня заробітна плата, яку пропонують роботодавці складає 6 тисяч гривень, хоча є вакансії із зарплатнею і 18 тисяч гривень. Тут є можливість шукачам роботи поспілкуватися безпосередньо з працедавцями і з’ясувати вимоги до претендентів на вільні посади, умови праці тощо», - розповіла директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Підприємства, організації та установи міста Чернівці пропонували роботу учасникам ярмарку. Найбільше вільних робочих місць є на підприємстві ТОВ «Аутомотів Електрік Україна» - 87, виробничий підрозділ «Чернівецька дистанція колії» регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» має 65 вакансій, в тому числі і для людей з інвалідністю, а КП «Чернівціводоканал» - 52. Нині на ринку праці потрібні електромонтажники-схемники (84 вакансії), водії автотранспортних засобів (77 вакансій), швачки (50), кухарі (41 вакансія), також затребувані лікарі, вихователі, торговельні агенти, охоронники, кінологи, бухгалтери тощо.

Під час ярмарку охочі дізнатися більше про вакансії, мали можливість отримати консультації фахівців служби зайнятості, а також пройти профорієнтаційне тестування. Загалом майже 700 шукачів роботи завітали на ярмарок.

Станом на 22 жовтня 2019 року в обласній службі зайнятості зареєстровано 1927 вакансій. Понад 400 підприємств, організацій та установ Буковини потребують працівників.

За матеріалами ЧОДА
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews