Буковинських старшокласників навчали безпечній поведінці

24.10.2019 21:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

З метою попередження негативних явищ у молодіжному середовищі Чернівецький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом тижня організував виїзди мобільної консультаційної групи у навчальні заклади Кельменецького, Кіцманського та Глибоцького районів.

До проведення індивідуальних та групових заходів були залучені директор Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги Анатолій Хомік, лікарка-психологиня Чернівецького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Вероніка Остапчук, акушерка-гінекологиня Чернівецької обласної дитячої лікарні Алла Корнякова, лікар-уролог Чернівецької обласної дитячої лікарні Сергій Кашкавал, інспекторка сектору ювенальної превенції Шевченківського ВП Чернівецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, старша лейтенантка поліції Тетяна Бєлокуренко.

Фахівці провели бесіди та надали консультації щодо формування безпечної поведінки учнівської молоді, профілактики насильства в сім’ї, збереження репродуктивного здоров’я, формування уміння здорового способу життя та запобігання ВІЛ/СНІДу.

Загалом інформаційно-просвітницька робота проводилась серед дітей середнього та старшого шкільного віку, спеціалісти провели бесіди та лекторії, якими вдалося охопити понад 460 старшокласників віком від 14 до 17 років.

У ході заходів розповсюджувались інформаційні буклети щодо надання послуги патронату над дитиною, пропаганди здорового способу життя, та правопорушень у дитячому та молодіжному середовищі.

За матеріалами ЧОДА

 
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews