У Чернівцях оголосили конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку

07.11.2019 20:12   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

З метою запровадження європейських традицій індустрії відпочинку та розваг, створення святкової атмосфери в рамках новорічно-різдвяних свят Чернівецька міська рада оголошує Конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку з 19 грудня 2019 року до 20 січня 2020 року на площі Соборній міста Чернівців.

Предметом Конкурсу є право облаштування та функціонування новорічно-різдвяного ярмарку, шляхом встановлення малих архітектурних форм належного естетичного вигляду  на площі Соборній  для торговельної діяльності  (сувенірною і художньою продукцією народних промислів, новорічними подарунками, хлібобулочними та кондитерськими виробами, солодощами, продукцією ресторанного господарства (не більше 30% від загальної кількості павільйонів), гарячими напоями, глінтвейном) та надання розважально– відпочинкових послуг з тематики  новорічно–різдвяних свят.

До участі у Конкурсі запрошуються суб’єкти господарської діяльності, які можуть організувати Різдвяний ярмарок, відповідно до умов визначених Положенням про конкурс на проведення та облаштування Різдвяного ярмарку у місті Чернівцях, затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.11.2016 р. № 699/21 (із змінами) та подали Конкурсній комісії заяву відповідної форми і змісту, пропозиції та сплатили заставу.  Бажаючим взяти участь в Конкурсі, просимо звертатися в департамент розвитку міської ради для оформлення заяви встановленого зразку (м.Чернівці, вул.О.Кобилянської 3, каб.№№ 3, 4; контактні телефони: (0372)  553667, 526425).

Заяви на участь у Конкурсі приймаються з 25 жовтня по 15 листопада 2019 року включно  (форма заяви додається).

До заяви на Конкурс учасником додаються:

– документи на право здійснення господарської діяльності суб’єкта господарювання;

– презентаційні матеріали концепції організації та облаштування Різдвяного ярмарку;

– копія платіжного доручення або квитанції про сплату застави з відміткою банківської установи.

Розмір застави складає 80,0 тис. грн. та вноситься учасником на відповідний розрахунковий рахунок.

Учаснику, який став переможцем Конкурсу, сума застави зараховується в рахунок сплати благодійного внеску у фонд соціально-економічного розвитку міста. Учасникам, які не стали переможцями конкурсу, сума застави повертається протягом 3-ох робочих днів на підставі заяви, в якій вказані банківські реквізити учасника конкурсу.  

Критеріями визначення переможців Конкурсу є:  

–  сума благодійного внеску у фонд соціально-економічного розвитку міста, для здійснення новорічно-різдвяних заходів, належного утримання та святкового оформлення території;

– матеріально-технічне оснащення (ескізна пропозиція) декоративних  конструкцій (павільйонів) відповідно до роботи в зимовий період, вимог пожежних і санітарних норм, забезпечення стилізованого оформлення локації ярмарку з використанням світлових декорацій, прибирання та вивезення сміття визначеної території відведеної під ярмарок;  

– створення святкової атмосфери шляхом відповідного зовнішнього оздоблення павільйонів, відображення народних традицій тощо;  

– культурно-розважальне наповнення заходу, зокрема організація показових майстер-класів, організація культурно-просвітницького дійства на різдвяну тематику, розіграші, благодійна складова тощо;

– презентація концепції проведення Різдвяного ярмарку (у форматі слайд-шоу, відеоролика, графічних та інших матеріалів). Оцінку поданих пропозицій здійснюватиме Конкурсна комісія відповідно до встановлених критеріїв.

Конкурсна комісія не розглядає пропозиції, які надіслані або подані після закінчення встановленого терміну прийому заяви. 

За матеріалами http://chernivtsy.eu 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews