У Тереблеченській ОТГ відкрили ЦНАП

26.11.2019 07:13   Джерело: CvNews
Опубліковано : Наталія Чернівецька

25 листопада заступниця директора Департаменту — начальниця управління з питань децентралізації та розвитку місцевого самоврядування Департаменту  регіонального  розвитку облдержадміністрації Христина  Марчук, в.о. Глибоцької райдержадміністрації Коломієць Віталій, заступник голови Глибоцької районної  ради Гуменний Віталій та експерти Чернівецького офісу Центру розвитку місцевого самоврядування  взяли участь у відкритті Центру надання адміністративних  послуг у Тереблеченській ОТГ.

Варто зауважити, що відповідно до рішення 27 сесії VII скликання від 23.02.2018 №28-27/18 створений центр надання адміністративних послуг Тереблеченської об’єднаної територіальної громади. ЦНАП громади один зі 112 ЦНАПів, які відібрані за результатами першого раунду фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», який розпочинає свою роботу.

Відповідно до штатного розпису в центрі передбачені керівник, 2 адміністратори та 1 державний реєстратор. Працівники ЦНАП пройшли навчання за спеціально розробленою програмою від експертів «U-LEAD з Європою».

Центр надання адміністративних послуг надаватиме 107 адміністративних послуг, 20 із яких — соціального характеру. Найбільш затребувані з них: видача паспортів у формі ID-картки, реєстрація нерухомого майна, реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців, надання копій рішень органів місцевого самоврядування, реєстрація місця проживання громадян. Також ЦНАП оформлятиме соціальні допомоги та надаватиме послуги державної міграційної служби. 

Крім того, у ЦНАП створено віддалене робоче місце у с. Верхні-Синівці, завдяки чому адміністративні послуги стають ще ближчими до мешканців громади.

Для забезпечення оптимального функціонування Центру  у Тереблеченській ОТГ у 2018 році здійснили капітальний ремонт за кошти інфраструктурної субвенції на загальну суму  329,200 тис. грн. та внутрішнє оздоблення приміщення. Таким чином, створили інклюзивний та безбар’єрний простір для відвідувачів, в пріоритеті — придбання обладнання для видачі паспортів.

Одним з механізмів створення якісної мережі ЦНАП, зокрема, в частині отримання матеріальної допомоги є можливість участі у Програмі «U-LEAD з Європою». За результатами участі ОТГ та органів місцевого самоврядування області в чотирьох раундах Програми 18 представників є учасниками та 9 кандидатами на участь, що є високим показником по Україні.

За матеріалами ЧОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу cvnews.cv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews